Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lorela

Është emri yt Lorela? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Vajza me tinguj të ngjashëm:Laurel, Lorelle, Lorelei, Loriel, Lorella, Laurelle, Lauriel, Lorelay
Vlerësimi:
3.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 3 vota
Pseudonime:Loru, Loku, Lo
Emrat e vëllezërve:Erion, Deni
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 610 Lorela's në Facebook. Pozicioni #48925
Kategoritë:
Komente nga LorelaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lorela? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lorela? Voto për emrin tënd