Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lorelle

Është emri yt Lorelle? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Laurel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Laurel, Lorela, Lorelei, Lorella, Loriel, Laurelle, Lauriel, Lorelay
Vlerësimi:
4/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2480 Lorelle's në Facebook. Pozicioni #17508
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga LorellePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lorelle? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lorelle? Voto për emrin tënd