Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Laurel

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Laurel.
Është emri yt Laurel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:laureati
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Laurentius
Variante:Lorelle
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lorela, Lorelle, Lorelei, Loriel, Lorella, Laurelle, Lauriel, Lorelay
Vlerësimi:
5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 11 vota
Pseudonime:Lela
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 53535 Laurel's në Facebook. Pozicioni #1561
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1917
Komente nga Laurel


Laurela 2016-08-22
Dgjmfhb
Laurel ( 24 vjeç) 2017-03-25
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Laurel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Laurel? Voto për emrin tënd