Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Xhoi

Është emri yt Xhoi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Xose, Xua, Xu, Xheku, Xesús, Xes, Xx, Xỹ
Vajza me tinguj të ngjashëm:Xyza, Xuxa, Xia, X, Xuk, Xue, Xiu, Xie
Vlerësimi:
4/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Anna, Stelina
Facebook:

+/- 390 Xhoi's në Facebook. Pozicioni #67173
Kategoritë:Emrat me 1 rrokjen - Emrat me 4 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja
Komente nga Xhoi


Xhoi 2017-04-22
jam shume e kenaqur me emrin tim

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Xhoi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Xhoi? Voto për emrin tënd