Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Xia

Është emri yt Xia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Xiara
Djem me tinguj të ngjashëm:Xose, Xua, Xu, Xheku, Xesús, Xes, Xx
Vajza me tinguj të ngjashëm:Xyza, Xhoi, Xuxa, X, Xuk, Xue, Xiu, Xie
Vlerësimi:
4/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5160 Xia's në Facebook. Pozicioni #9988
Kategoritë:Emrat kineze
Komente nga XiaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Xia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Xia? Voto për emrin tënd