Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Xu

Është emri yt Xu? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Xose, Xua, Xheku, Xesús, Xes, Xx, Xỹ, Xíu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Xyza, Xhoi, Xuxa, Xia, X, Xuk, Xue, Xiu
Vlerësimi:
4.5/5
yje 19 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 15 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 13825 Xu's në Facebook. Pozicioni #4566
Kategoritë:Emrat kineze
Komente nga XuPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Xu? Voto për emrin tënd


Është emri yt Xu? Voto për emrin tënd