Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

X

Është emri yt X? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Xose, Xua, Xu, Xheku, Xesús, Xes, Xx
Vajza me tinguj të ngjashëm:Xyza, Xhoi, Xuxa, Xia, Xuk, Xue, Xiu, Xie
Vlerësimi:
4/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 185 X's në Facebook. Pozicioni #114809
Kategoritë:
Komente nga XPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt X? Voto për emrin tënd


Është emri yt X? Voto për emrin tënd