Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Xheku

Është emri yt Xheku? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Xose, Xua, Xu, Xesús, Xes, Xx, Xỹ, Xíu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Xyza, Xhoi, Xuxa, Xia, X, Xuk, Xue, Xiu
Vlerësimi:
3/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Xhekican, Xhek Sparrow, Xhek Zhan Klosi
Emrat e vëllezërve:Fabjo
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 35 Xheku's në Facebook. Pozicioni #371515
Kategoritë:Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga Xheku


Xheku ( 16 vjeç) 2016-07-16
Emer anglez dhe amerikan

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Xheku? Voto për emrin tënd


Është emri yt Xheku? Voto për emrin tënd