Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Diana

Është emri yt Diana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Zeus
Variante:Deann, Deeana, Deeann, Deeanna, Dian, Dijana, Диана
Djem me tinguj të ngjashëm:Dion, Deon, Damian, Damiano, Don, Dan, Daen, Dino
Vajza me tinguj të ngjashëm:Diona, Dina, Danya, Dana, Dian, Deana, Dona, Dania
Vlerësimi:
4.5/5
yje 1292 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 831 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 824 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 823 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 1217 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 1219 vota
Pseudonime:1, Jana, Ana
Emrat e vëllezërve:Dionis, Diellon, Dion
Emrat e motrave:Shpresa, Lindita, Dionis, Diellza, Venera, Rosalinde
Facebook:

+/- 682500 Diana's në Facebook. Pozicioni #147
Kategoritë: - Emrat greke - Top 100 turk emrat - Top 100 çek emrat - Top 100 arab emrat - Top 100 grek emrat - Emrat me 5 shkronja - Top 100 rumun emrat - Top 100 sllovak emrat - Top 100 rusisht emrat




Komente nga Diana


Diana ( 20 vjeç) 2018-11-05
jo
Diana 2019-01-26
Jam shum e lumtur per kete emr
Diana 2019-01-26
Jam shum e lumtur per kete emr

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Diana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Diana? Voto për emrin tënd