Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Venera

Është emri yt Venera? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Vianra, Vanir, Venerio, Viyan Mahawar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vanmra, Vanora, Von Marie, Vionaria, Vioni Rahayu, Venhar
Vlerësimi:
5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 13 vota
Pseudonime:Era, Po, Vene, Lela, Nera, Nela, Veno, Vera, Jo
Emrat e vëllezërve:Dren, Valdrin, Donart, Ikii, Visar, Denis, Ardi, Shkelzen, Mergim
Emrat e motrave:Rosela, Rina, Elisa, Venerala, Marin, Franceska, Ardiana, Joana, Teuta, Tringa, Blinera, Vlerona, Diana, Fjolla, Florida, Gresa, Bardita, Valetina, Anesa
Facebook:

+/- 1835 Venera's në Facebook. Pozicioni #21902
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Emrat me 3 rrokjeve - Emrat përfundon në A - Emrat Girl me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 3 rrokje - Vështirë për të kujtuar emrat - Vështirë për të shkruar emrat - Vështirë për të shpallë emrat - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga Venera


Venera ( 27 vjeç) 2015-11-13
Origjinale
Venera ( 32 vjeç) 2016-01-22
jo
Venera ( 18 vjeç) 2016-07-21
Me pelqen shume emri im , sepse e di se eshte emer i lashte.
Venera ( 19 vjeç) 2016-12-14
jo
Venera ( 18 vjeç) 2017-06-03
mua me pelqen shume emri im eshte shume i vecante!!
Venera 2018-05-01
Ky emer eshte shume i bukur
Venera ( 15 vjeç) 2021-09-02
jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Venera? Voto për emrin tënd


Është emri yt Venera? Voto për emrin tënd