Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Florida

Është emri yt Florida? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Flora
Djem me tinguj të ngjashëm:Fulhert, Filardi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Floretta, Florita, Floreta, Fleuretta, Florate, Florit, Florette, Filareti
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Venera, Arta, Eliza, Elsa
Facebook:

+/- 7740 Florida's në Facebook. Pozicioni #7223
Kategoritë:Emrat Frëngjisht
Komente nga FloridaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Florida? Voto për emrin tënd


Është emri yt Florida? Voto për emrin tënd