Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Fleuretta

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Fleuretta.
Është emri yt Fleuretta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:lule
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Fulhert, Filardi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Floretta, Florida, Florita, Floreta, Florate, Florit, Florette, Filareti
Vlerësimi:
3/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 45 Fleuretta's në Facebook. Pozicioni #329868
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga FleurettaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fleuretta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fleuretta? Voto për emrin tënd