Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Blinera

Është emri yt Blinera? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Bleynner, Belmiro, Ballinamore, Beli Mawr, Bloemer, Bleiner
Vajza me tinguj të ngjashëm:Belemir, Bella Marie, Bellanira, Belmir
Vlerësimi:
5/5
yje 20 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 20 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 20 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 20 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 20 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 20 vota
Pseudonime:Jo, Blina, Era, Nera, Lina, Blerina, Blinki, Blenera, Bera, Blera, Blin, Bubulina
Emrat e vëllezërve:Erdi, Joni, Lena, Besart, Po, Sk, Sjsjs, Ndndnd, Drian, Leart, Bardh, Valdrin, Olti, Jo Skam, Jondrin, Skam, Neoli, Haris, Eris, Hshhs
Emrat e motrave:Skam, Diona, Besarta, Marigona, Po, Sbdhjd, Dbndm, Dbdnjbmsn, Bsbsn, Fatlinda, Erza, Alzana, Elvira, ,esma, Drineza, Elena, Lejla, Dona, Venera, Ska
Facebook:

+/- 195 Blinera's në Facebook. Pozicioni #112272
Kategoritë:Emrat me 3 rrokjeve - Emrat me 7 shkronja - Emrat përfundon në A - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 3 rrokje - Vështirë për të kujtuar emrat - Vështirë për të shkruar emrat - Vështirë për të shpallë emrat - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja - Emrat me vlerësimin më të lartë
Komente nga Blinera


Blinera ( 19 vjeç) 2018-01-07
Jo
Blinera ( 15 vjeç) 2019-06-08
Nuk e di domethenjen e emrit tim
Blinera ( 12 vjeç) 2019-06-17
ESHTE SHUM NJE EMER I BUKUR
Blinera 2019-12-30
Jo
Blinera ( 13 vjeç) 2020-07-29
Mua më pëlqen emri im
Blinera ( 14 vjeç) 2020-12-22
jo skam koment
Blinera ( 14 vjeç) 2020-12-22
jo skam koment
Blinera ( 14 vjeç) 2021-07-15
Eshte shum i mir por i veshtir

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Blinera? Voto për emrin tënd


Është emri yt Blinera? Voto për emrin tënd