Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Haris

Është emri yt Haris? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Herrick, Harris, Harish, Horace, Hiroki, Hirsch, Hros, Harsh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Harika, Hiroko, Haruka, Herisca, Haracha, Hurik, Hirizi, Harsha
Vlerësimi:
5/5
yje 108 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 64 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 64 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 65 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 91 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 92 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Aulon
Emrat e motrave:Amra, Blerina, Erza, Blinera
Facebook:

+/- 42170 Haris's në Facebook. Pozicioni #1890
Kategoritë:Emrat Arabisht - Popullore danez emrat boy - Popullore slloven emrat boy - Popullore indonezian emrat boy
Komente nga HarisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Haris? Voto për emrin tënd


Është emri yt Haris? Voto për emrin tënd