Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Horace

Është emri yt Horace? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Horatius
Variante:Horado, Horatia
Djem me tinguj të ngjashëm:Haris, Herrick, Harris, Harish, Hiroki, Hirsch, Hros, Harsh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Harika, Hiroko, Haruka, Herisca, Haracha, Hurik, Hirizi, Harsha
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 14825 Horace's në Facebook. Pozicioni #4318
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Emrat Top1000 amerikanë në 1971
Komente nga HoracePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Horace? Voto për emrin tënd


Është emri yt Horace? Voto për emrin tënd