Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Horatius

Është emri yt Horatius? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Horace, Horatio
Djem me tinguj të ngjashëm:Hertz, Hartwig, Hortus, Herodes, Hardik, Hrdayesa, Hartog, Hertwich
Vajza me tinguj të ngjashëm:Herdis, Hiordis, Hrithik, Harrytsje, Herrytsje, Hertsje, Hartsje, Heartsje
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 165 Horatius's në Facebook. Pozicioni #126490
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga HoratiusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Horatius? Voto për emrin tënd


Është emri yt Horatius? Voto për emrin tënd