Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Horatio

Është emri yt Horatio? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Horatius
Djem me tinguj të ngjashëm:Herod, Hardy, Howard, Harti, Heyward, Hayward, Harith, Hardie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Herta, Harriet, Hirohito, Hrdaya, Hertha, Hariti, Horada, Herthe
Vlerësimi:
3.5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4585 Horatio's në Facebook. Pozicioni #10892
Kategoritë:Emra italiane - Emrat Top1000 amerikanë në 1882
Komente nga HoratioPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Horatio? Voto për emrin tënd


Është emri yt Horatio? Voto për emrin tënd