Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Herta

Është emri yt Herta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Herod, Horatio, Hardy, Howard, Harti, Heyward, Hayward, Harith
Vajza me tinguj të ngjashëm:Harriet, Hirohito, Hrdaya, Hertha, Hariti, Horada, Herthe, Hurit
Vlerësimi:
4.5/5
yje 16 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 13 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1235 Herta's në Facebook. Pozicioni #29345
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga Herta


Herta ( 16 vjeç) 2016-09-11
Me pelqen shume

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Herta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Herta? Voto për emrin tënd