Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Herod

Është emri yt Herod? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Herodes, Herodion
Djem me tinguj të ngjashëm:Horatio, Hardy, Howard, Harti, Heyward, Hayward, Harith, Hardie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Herta, Harriet, Hirohito, Hrdaya, Hertha, Hariti, Horada, Herthe
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 210 Herod's në Facebook. Pozicioni #105955
Kategoritë:Emrat Hebreje
Komente nga HerodPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Herod? Voto për emrin tënd


Është emri yt Herod? Voto për emrin tënd