Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Harriet

Është emri yt Harriet? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Hendrik
Djem me tinguj të ngjashëm:Herod, Horatio, Hardy, Howard, Harti, Heyward, Hayward, Harith
Vajza me tinguj të ngjashëm:Herta, Hirohito, Hertha, Hariti, Hrdaya, Herthe, Horada, Hurit
Vlerësimi:
4.5/5
yje 23 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 20 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 20 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 49680 Harriet's në Facebook. Pozicioni #1659
Kategoritë:Popullore Kineze e thjeshtuar emrat vajzë
Komente nga HarrietPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Harriet? Voto për emrin tënd


Është emri yt Harriet? Voto për emrin tënd