Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Howard

Është emri yt Howard? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Haoa
Djem me tinguj të ngjashëm:Herod, Horatio, Hardy, Harti, Heyward, Hayward, Harith, Hardie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Herta, Harriet, Hirohito, Hrdaya, Hertha, Hariti, Horada, Herthe
Vlerësimi:
4.5/5
yje 16 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 13 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 151685 Howard's në Facebook. Pozicioni #658
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore anglisht emrat boy - Top 100 Kineze e thjeshtuar emrat - Emrat Top1000 amerikanë në 1884
Komente nga HowardPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Howard? Voto për emrin tënd


Është emri yt Howard? Voto për emrin tënd