Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hertz

Është emri yt Hertz? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Hartwig, Hortus, Herodes, Hardik, Horatius, Hrdayesa, Hartog, Hertwich
Vajza me tinguj të ngjashëm:Herdis, Hiordis, Hrithik, Harrytsje, Herrytsje, Hertsje, Hartsje, Heartsje
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 495 Hertz's në Facebook. Pozicioni #56941
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga HertzPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hertz? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hertz? Voto për emrin tënd