Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Harris

Është emri yt Harris? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Harry
Djem me tinguj të ngjashëm:Haris, Herrick, Harish, Hiroki, Horace, Hirsch, Hros, Harsh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Harika, Hiroko, Haruka, Herisca, Haracha, Hurik, Hirizi, Harsha
Vlerësimi:
4.5/5
yje 18 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 15 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 28090 Harris's në Facebook. Pozicioni #2600
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore Swahilian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1912
Komente nga HarrisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Harris? Voto për emrin tënd


Është emri yt Harris? Voto për emrin tënd