Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Harry

Është emri yt Harry? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Hendrik
Variante:Harris, Harrison
Djem me tinguj të ngjashëm:Harro, Har, Hare, Horry, Hari, Hori, Hero, Haruhiro
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hera, Hira, Hyra, Heri, Harue, Hara, Hourea, Hiro
Vlerësimi:
4.5/5
yje 222 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 96 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 95 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 95 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 188 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 189 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Eliza
Facebook:

+/- 312925 Harry's në Facebook. Pozicioni #360
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 arab emrat - Top 100 polonisht emrat - Popullore arab emrat boy - Popullore turk emrat boy - Popullore çek emrat boy - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore sllovak emrat boy - Popullore slloven emrat boy - Popullore anglisht emrat boy
Komente nga HarryPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Harry? Voto për emrin tënd


Është emri yt Harry? Voto për emrin tënd