Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hare

Është emri yt Hare? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Harcolina, Harke, Harre, Harriaantje, Harro, Heerodina, Heredina, Herke, Herodina, Herre, Hjerre
Djem me tinguj të ngjashëm:Harry, Harro, Har, Horry, Hari, Hori, Hero, Haruhiro
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hera, Hira, Hyra, Heri, Harue, Hara, Hourea, Hiro
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1080 Hare's në Facebook. Pozicioni #32348
Kategoritë:
Komente nga HarePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hare? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hare? Voto për emrin tënd