Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Besart

Është emri yt Besart? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Bogart, Basirat, Bjarte, Bogohardt, Bjart, Bagrat, Baseerat, Basharaat
Vajza me tinguj të ngjashëm:Besarta, Bhagiratha, Bhageerathi, Buiserd, Bissard, Bjarta
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Art, Besi
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Mirsilda, Blinera, Migena, Rinesa, Brisilda, Gentian, Shpresa, Mirjeta, Liza, Eneida
Facebook:

+/- 2555 Besart's në Facebook. Pozicioni #17129
Kategoritë:Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga Besart


Besart ( 38 vjeç) 2016-06-16
emer nga gjuha shqipe me dmth. besa e arte

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Besart? Voto për emrin tënd


Është emri yt Besart? Voto për emrin tënd