Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bogart

Është emri yt Bogart? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Besart, Basirat, Bjarte, Bogohardt, Bjart, Bagrat, Baseerat, Basharaat
Vajza me tinguj të ngjashëm:Besarta, Bhagiratha, Bhageerathi, Buiserd, Bissard, Bjarta
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2260 Bogart's në Facebook. Pozicioni #18823
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga BogartPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bogart? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bogart? Voto për emrin tënd