Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Eneida

Është emri yt Eneida? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Enda, Endi, Emidio, Emmett, Emond, Emmet, Endy, Emmitt
Vajza me tinguj të ngjashëm:Enida, Emonde, Enid, Enit, Enat, Eneyda, Endah, Emed
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:E, Eneida 11, Ed
Emrat e vëllezërve:Besart
Emrat e motrave:Klea, Elona
Facebook:

+/- 3355 Eneida's në Facebook. Pozicioni #13939
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga Eneida


Eneida ( 15 vjeç) 2016-05-15
emer i rale qe me pelqene mua

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Eneida? Voto për emrin tënd


Është emri yt Eneida? Voto për emrin tënd