Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Enda

Është emri yt Enda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Endi, Emidio, Emmett, Emond, Emmet, Endy, Emmitt, Eneti
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eneida, Enida, Emonde, Enid, Enit, Enat, Eneyda, Endah
Vlerësimi:
5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5610 Enda's në Facebook. Pozicioni #9344
Kategoritë:Emrat irlandez - Top 100 Kineze e thjeshtuar emrat - Popullore Kineze e thjeshtuar emrat boy
Komente nga EndaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Enda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Enda? Voto për emrin tënd