Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emmet

Është emri yt Emmet? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Emmett:
Djem me tinguj të ngjashëm:Enda, Endi, Emidio, Emmett, Emond, Endy, Emmitt, Eneti
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eneida, Enida, Emonde, Enid, Enit, Enat, Eneyda, Endah
Vlerësimi:
4.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5160 Emmet's në Facebook. Pozicioni #9994
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1925
Komente nga EmmetPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Emmet? Voto për emrin tënd


Është emri yt Emmet? Voto për emrin tënd