Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Enid

Është emri yt Enid? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Enide
Djem me tinguj të ngjashëm:Enda, Endi, Emidio, Emmett, Emond, Emmet, Endy, Emmitt
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eneida, Enida, Emonde, Enit, Enat, Eneyda, Endah, Emed
Vlerësimi:
5/5
yje 31 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 31 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 30 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Arjana
Facebook:

+/- 13325 Enid's në Facebook. Pozicioni #4708
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga EnidPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Enid? Voto për emrin tënd


Është emri yt Enid? Voto për emrin tënd