Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Enada

Është emri yt Enada? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Enda, Endi, Emidio, Emmett, Emond, Emmet, Endy, Emmitt
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eneida, Enida, Emonde, Enid, Enit, Enat, Eneyda, Endah
Vlerësimi:
3/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nadi 8, Zorrshpume, Zorraxhie
Emrat e vëllezërve:Geraldinjo, Arlind
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 100 Enada's në Facebook. Pozicioni #182909
Kategoritë:emrat Boy përfundon në A - Emrat e bebeve djem me 3 rrokje - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga EnadaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Enada? Voto për emrin tënd


Është emri yt Enada? Voto për emrin tënd