Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Eralda

Është emri yt Eralda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Erald, Eraldo, Erildi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Erleta, Erlita, Erolda, Erileide, Earlytha, Erlyta, Erolit
Vlerësimi:
3.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 7 vota
Pseudonime:Alda, Laldi
Emrat e vëllezërve:Inis, Andi, Albion, Erald, Klajdi
Emrat e motrave:Sabiana, Albina, Eliza, Erisa, Alesia
Facebook:

+/- 480 Eralda's në Facebook. Pozicioni #58276
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga EraldaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Eralda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Eralda? Voto për emrin tënd