Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sali

Është emri yt Sali? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Sol, Sallai, Sallu, Sachiel, Sohil, Suhayl, Sal, Sekel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Suela, Sheila, Sheilah, Shaila, Sele, Sallie, Sela, Suhaila
Vlerësimi:
4/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Binar
Emrat e motrave:Astrit, Edona, Diellza, Erza
Facebook:

+/- 6940 Sali's në Facebook. Pozicioni #7906
Kategoritë:
Komente nga SaliPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sali? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sali? Voto për emrin tënd