Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Astrit

Është emri yt Astrit? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Vajza me tinguj të ngjashëm:Astrid, Astrud, Astarte, Astoret, Ashtoreth, Astride, Astryd, Astrith
Vlerësimi:
4/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 4 vota
Pseudonime:Mani, Jo, Titi, Citi
Emrat e vëllezërve:Valmir, Elvis, Arton, Arjanit, Sali, Viktor, Leonard, Selim, Samir, Dashamir, Elmir
Emrat e motrave:Gresa, Albina, Albiona, Adriona, Blerinda, Antoneta, Dior, Arta, Diellza, Dafina, Artina, Xhemile, Fjolla
Facebook:

+/- 3210 Astrit's në Facebook. Pozicioni #14426
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 6 shkronja - emrat Boy filluar me A - emrat Boy me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve vajza me 2 rrokje - Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga Astrit


Astrit ( 25 vjeç) 2015-11-10
jo
Astrit ( 18 vjeç) 2015-12-25
jo
Astrit ( 25 vjeç) 2016-01-30
shum i pa kuptimt me duket
Astrit 2016-09-09
Dua te di kuptimin
Astrit ( 32 vjeç) 2019-08-27
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Astrit? Voto për emrin tënd


Është emri yt Astrit? Voto për emrin tënd