Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Irida

Është emri yt Irida? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Irad, Iorweth, Iwert, Iared, Irreto, Irati, Iorwerth, Irhad
Vajza me tinguj të ngjashëm:Iride, Irta, Irita, Irada, Irayda, Irade, Irit, Iroda
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Rika, Milingon, Iriq
Emrat e vëllezërve:Indrit, Arlind
Emrat e motrave:Migena
Facebook:

+/- 720 Irida's në Facebook. Pozicioni #43481
Kategoritë:Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga IridaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Irida? Voto për emrin tënd


Është emri yt Irida? Voto për emrin tënd