Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Indrit

Është emri yt Indrit? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Inderdath, Inderdew, Indra Wahyudi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Indrawti
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Jo, Magjor, Goldi, Endri, Diti
Emrat e vëllezërve:Nexhmedin, Artan, Jo
Emrat e motrave:Elda, Antea, Rahime, Anita, Aligja, Irida, Inera, Marsida
Facebook:

+/- 1285 Indrit's në Facebook. Pozicioni #28509
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Emrat me 2 rrokjeve - Popullore grek emrat boy - shpallë lehtë emrat boy - Popullore italian emrat boy - emrat Boy me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 2 rrokje - Vështirë për të kujtuar emrat - Vështirë për të shkruar emrat
Komente nga Indrit


Indrit ( 20 vjeç) 2019-03-09
Jo
Indrit ( 20 vjeç) 2019-03-09
Jo
Indrit 2019-08-24
esht shum i buku
Indrit 2019-08-24
esht shum i buku
Indrit ( 27 vjeç) 2020-01-29
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Indrit? Voto për emrin tënd


Është emri yt Indrit? Voto për emrin tënd