Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Astrid

Është emri yt Astrid? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Vajza me tinguj të ngjashëm:Astrit, Astrud, Astarte, Astoret, Ashtoreth, Astride, Astryd, Astrith
Vlerësimi:
4.5/5
yje 519 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 297 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 295 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 294 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 472 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 466 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 36185 Astrid's në Facebook. Pozicioni #2097
Kategoritë:Emrat skandinave - Top 100 danez emrat - Top 100 holandez emrat - Emra daneze Top 100 2010 - Top 100 gjermanisht emrat - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore danez emrat vajzë - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore holandez emrat vajzë
Komente nga AstridPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Astrid? Voto për emrin tënd


Është emri yt Astrid? Voto për emrin tënd