Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sheila

Është emri yt Sheila? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Celia
Variante:Sighle, Sile, Silis
Djem me tinguj të ngjashëm:Sol, Sallai, Sallu, Sachiel, Sohil, Suhayl, Sekel, Sal
Vajza me tinguj të ngjashëm:Suela, Sheilah, Shaila, Sali, Sele, Sallie, Sela, Suhaila
Vlerësimi:
4.5/5
yje 263 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 165 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 164 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 164 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 240 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 241 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Sindi Ramaj
Facebook:

+/- 384150 Sheila's në Facebook. Pozicioni #296
Kategoritë:Emrat irlandez - Emrat Anglisht - Top 100 Tagalogisht emrat - Popullore anglisht emrat vajzë - Popullore polonisht emrat vajzë - Popullore Swahilian emrat vajzë - Popullore indonezian emrat vajzë - Popullore Catalonian emrat vajzë - Popullore Tagalogisht emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në Shtetet e Bashkuara (Amer
Komente nga SheilaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sheila? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sheila? Voto për emrin tënd