Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Celia

Është emri yt Celia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Sheila, Sileas
Djem me tinguj të ngjashëm:Cecil, Cel, Cole, Cecilio, Clay, Cal, Coliu, Chilo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Chloe, Ciel, Cilia, Celi, Cali, Cile, Cicily, Ceceli
Vlerësimi:
4.5/5
yje 234 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 176 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 175 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 172 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 213 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 211 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 67015 Celia's në Facebook. Pozicioni #1302
Kategoritë:Top 100 arab emrat - Emrat e Amerikës Latine - Popullore arab emrat vajzë - Popullore francez emrat vajzë
Komente nga CeliaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Celia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Celia? Voto për emrin tënd