Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cecilio

Është emri yt Cecilio? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Seissylt
Djem me tinguj të ngjashëm:Cecil, Cel, Cole, Clay, Cal, Coliu, Chilo, Chale
Vajza me tinguj të ngjashëm:Chloe, Ciel, Cilia, Celi, Cali, Cile, Cicily, Ceceli
Vlerësimi:
3/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3605 Cecilio's në Facebook. Pozicioni #13204
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga CecilioPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cecilio? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cecilio? Voto për emrin tënd