Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cole

Është emri yt Cole? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Cola
Djem me tinguj të ngjashëm:Cecil, Cel, Cecilio, Cal, Clay, Coliu, Chilo, Chale
Vajza me tinguj të ngjashëm:Chloe, Ciel, Cilia, Celi, Cali, Cile, Cicily, Ceceli
Vlerësimi:
4.5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 138295 Cole's në Facebook. Pozicioni #716
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore anglisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1986
Komente nga ColePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cole? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cole? Voto për emrin tënd