Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cal

Është emri yt Cal? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Cecil, Cel, Cole, Cecilio, Clay, Coliu, Chilo, Chale
Vajza me tinguj të ngjashëm:Chloe, Ciel, Cilia, Celi, Cali, Cile, Cicily, Ceceli
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 26610 Cal's në Facebook. Pozicioni #2699
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1880
Komente nga CalPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cal? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cal? Voto për emrin tënd