Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cilia

Është emri yt Cilia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Caecilia
Djem me tinguj të ngjashëm:Cecil, Cel, Cole, Cecilio, Clay, Cal, Coliu, Chilo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Chloe, Ciel, Celi, Cali, Cile, Cicily, Ceceli, Ceyla
Vlerësimi:
4.5/5
yje 25 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 24 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 23 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 845 Cilia's në Facebook. Pozicioni #38666
Kategoritë:
Komente nga CiliaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cilia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cilia? Voto për emrin tënd