Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Binar

Është emri yt Binar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Beamer, Bohumir, Banner, Bemeere, Bonheur, Bonar, Banár, Benroy
Vajza me tinguj të ngjashëm:Binnur, Bonaria, Bohumíra, Benair, Bimara, Bune Nari
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 4 vota
Pseudonime:Dati, Nati, Donati
Emrat e vëllezërve:Sali, Samir, Sylejman, Festim
Emrat e motrave:Saranda
Facebook:

+/- 270 Binar's në Facebook. Pozicioni #88360
Kategoritë:Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga BinarPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Binar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Binar? Voto për emrin tënd