Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Inis

Është emri yt Inis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Innes, Inys, Ionas, Inias, Ionnes, Inze, Ioannis, Iancu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ines, Inesa, Inneke, Iniga, Inci, Inoke, Inez, Inga
Vlerësimi:
4.5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 13 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Alvin
Emrat e motrave:Emanuela, Eralda
Facebook:

+/- 335 Inis's në Facebook. Pozicioni #75430
Kategoritë:Emrat irlandez - Emrat me 4 shkronja - Emrat e bebeve djem me 2 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja
Komente nga InisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Inis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Inis? Voto për emrin tënd