Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Inga

Është emri yt Inga? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Inge
Variante:Инга
Djem me tinguj të ngjashëm:Inis, Innes, Inys, Ionas, Inias, Ionnes, Inze, Ioannis
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ines, Inesa, Inneke, Iniga, Inci, Inoke, Inez, Inoeska
Vlerësimi:
4.5/5
yje 176 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 124 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 125 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 123 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 175 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 174 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 21625 Inga's në Facebook. Pozicioni #3189
Kategoritë: - Emra suedeze - Top 100 rumun emrat - Top 100 lituanez emrat - Top 100 letonisht emrat - Popullore fund emrat vajzë - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore lituanez emrat vajzë - Popullore etiopian emrat vajzë - Popullore letonisht emrat vajzë
Komente nga IngaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Inga? Voto për emrin tënd


Është emri yt Inga? Voto për emrin tënd