Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Innes

Është emri yt Innes? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Aonghas
Djem me tinguj të ngjashëm:Inis, Inys, Ionas, Inias, Ionnes, Inze, Ioannis, Iancu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ines, Inesa, Inneke, Iniga, Inci, Inoke, Inez, Inga
Vlerësimi:
3.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1130 Innes's në Facebook. Pozicioni #31315
Kategoritë:Emrat skocez
Komente nga InnesPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Innes? Voto për emrin tënd


Është emri yt Innes? Voto për emrin tënd