Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Inesa

Është emri yt Inesa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Inis, Innes, Inys, Ionas, Inias, Ionnes, Inze, Ioannis
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ines, Inneke, Iniga, Inci, Inoke, Inez, Inga, Inoeska
Vlerësimi:
5/5
yje 38 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 19 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 19 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 35 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 36 vota
Pseudonime:Inki, Esa, Nesa
Emrat e vëllezërve:Gentian
Emrat e motrave:Francesca
Facebook:

+/- 945 Inesa's në Facebook. Pozicioni #35650
Kategoritë:Emrat greke - Emrat me 5 shkronja - Top 100 lituanez emrat - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore lituanez emrat vajzë - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja - Emrat Girl duke i dhënë fund në A
Komente nga Inesa


Inesa ( 18 vjeç) 2016-01-24
Jam e kenaqur me e emrin tim
Inesa ( 18 vjeç) 2016-01-24
Dua te di kuptimin e emrit.tm
Inesa ( 18 vjeç) 2017-05-28
Eshte nje emer i rrall qe çdo kush qe e ka degjuar i ke pelqy edhe i ardh shum interesant se qfar emri i mir eshte

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Inesa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Inesa? Voto për emrin tënd