Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ionas

Është emri yt Ionas? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Jonah
Djem me tinguj të ngjashëm:Inis, Innes, Inys, Inias, Ionnes, Inze, Ioannis, Iancu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ines, Inesa, Inneke, Iniga, Inci, Inoke, Inez, Inga
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 190 Ionas's në Facebook. Pozicioni #113906
Kategoritë:
Komente nga IonasPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ionas? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ionas? Voto për emrin tënd